di-soric Türkiye Pratik Akıllı Çözümler

Kurumsal

Atlas Sensörler firması 20 yıllık sektör tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin her türlü sensör ihtiyacını karşılamayı ana hedef olarak belirlemiş ve bu doğrultuda güven ilkesini ön planda tutarak çözüm odaklı hızlı ve etkin bir faaliyet yürütmek için 2017 yılında kurulmuştur.

Atlas Sensörler fabrika otomasyonundan başlayarak lojistik otomasyonuna ve proses otomasyonuna kadar tüm alanlarda sensör konusunda söz sahibi olan teknolojiyi yakından takip eden bir firmadır.

Siz değerli müşterilerimizin güveni ve desteği sayesinde merkezi Almanya’da bulunan 35 yılı aşkın bir süredir endüstriyel otomasyon için sensörlerin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış aynı zamanda Çatal sensörün mucidi di-soric markası ile 2020 yılının mart ayında güçlerimizi birleştirerek ana hedef olarak belirlediğimiz sensör alanında siz değerli müşterilerimize pratik akıllı çözümlerle kapsamlı bir şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz.

Sektörün lider sensör firmaları arasında kalıcı bir şekilde yer edinmek için müşteri portföyü ve özgüveni yüksek kadrosuyla gelişip büyümektedir.

Amacımız, siz değerli müşterilerimiz için sensör alanında kaliteden ödün vermeden ekonomik ve çözüm odaklı hizmet sunmak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

whatsapp