Etiket Sensörler

Piyasada kullanılan etiket sayısı giderek artmaktadır. Kağıt ve plastikten basılı veya şeffaf renk şeffaflık ve yüzey özelliğinden bağımsız kısmen metalize etiketlerden entegre kullanım klavuzuna sahip kitapçıklara kadar değişir. Bu etiket çeşitliliğini güvenli bir şekilde tespit etmek için çoğunlukla etiket sensörleri için tek bir fiziksel fonksiyon prensibine sahip olmak yeterli değildir. Bu nedenle di-soric bu aralık ile geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Optik Etiket Sensörleri

di-soric optik etiket sensörleri çok yüksek anahtarlama frekansı, kısa tepki süresi ve yüksek çözünürlüğe sahiptirler. Büyük çatal aralığı sayesinde daha kalın etiket malzemesi için yeterli alan sunar.

Kapasitif Etiket Sensörleri

di-soric kapasitif etiket sensörleri çok ince ve saydam etiketleri algılar ve tam konumlandırılımasını sağlar. di-soric kapasitif etiket sensörleri, çift katmanların yanı sıra yapıştırma noktalarının tespiti içinde kullanılabilir.

Ultrasonik Etiket Sensörleri

di-soric ultrasonik etiket sensörleri büyük çatal aralıklarına rağmen çok ince ve şeffaf film etiketlerini algılar ve daha kalın katlanmış etiketler için yeterli alan sunar. Dijital ekranı sayesinde kolay ayarlama imkanı sağlar. di-soric ultrasonik etiket sensörleri sadece çok ince ve şeffaf folyo etiketleri algılamaz, ayrıca metalize etiketleri bile güvenilir bir şekilde tespit eder.

IO-Link kullanılarak isteğe bağlı olarak uygulanan veya manuel eşik değeri ayarlanmasıyla öğretilen yenilikçi çift çalışma konsepti sensörün hızlı bir şekilde çalıştırılmasına imkan sağlar.

Ürün Ara

Açıklamalar